Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-23, 11:45   #2290
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Witajcie, wczoraj walnęłam sobie 15% migdałowego i od początku bardzo szczypało. trzymalam jakieś 7 minut, w tym czasie musiałam dziecku zrobić coś na kolację. Po zmyciu natychmiast skóra się zaczerwieniła i straciła czucie. Dziś już jest lepiej, nawilżam się cały czas, ale widzę brązowe plamy, najgorzej jest na brodzie. To taki w skrócie opis, ale najbardziej mnie zastanawia, bo przeczytałam na pierwszej stronie tego wątku na temat działań ubocznych o bólu głowy. Niestety koszmarnie mnie zaczęła boleć, jakąś godzinę po zabiegu, na noc musiałam łyknąć paracetamol, bo nie mogłam zasnąć. Ja na nieszczęscie generalnie jestem bólowcem i boli mnie głowa w różnych sytuacjach, więc nie mam pewności, czy to na pewno od kwasu, tym bardziej, że Lorri pisała, że takie skutki uboczne zauważono po użyciu kwasu salicylowego, nie migdałowego. Czy ktoś miał podobne objawy
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując