Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maseczki oczyszczające
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-26, 23:16   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: szukam maseczki oczyszczającej

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Zgadzam sie - kwasy sa tu najlepsze. Mnie dobrze robi delikatny Garnier (mozesz sprobowac na poczatek, jest na KWC, nazywa sie "Czysta skora A"), dobre ph ma tez "Clear Pore Treatment" Neutrogeny, ktory ostatnio znowu pokazal sie w drogeriach. Swietna jest (zawiera kwas salicylowy,) maseczka z aspiryny:
5 aspiryn, bayerowskich, bez otoczki czy witaminy c (nie moga byc te musujace!) zalewam lyzeczka wody, czekam az napuchna i sie rozpadna po czym dodaje lyzeczke jogurtu naturalnego bez cukru i trzymam na buzi ze 20 minut. Cere mam normalna, w kierunku suchawej, ta maseczka swietnie na mnie dziala, profilaktycznie raz w tygodniu zaskorniki zniknely juz po trzecim zastosowaniu, teraz stosuje ja doraznie.
Sylwia, czytałam kiedyś już o tej maseczce z aspiryn - chyba na Makeupalley! Kusi mnie bardzo, jutro kupuję aspiryny i robię, zwłaszcza ze mam 3 dziwne grudki niezidentyfikowanego pochodzenia - nie zgadzam się absolutnie na to by zapychaczem okazała się Bioderma Photoderm Max Fluide - to pierwszy niebarwiony bloker, który mnie aż tak zachwycił! - no żadnych kwasów w sumie nie stosuję od dawna, jutro zapoluję na aspiryny i nakładam maseczkę! Nie piecze aby? Buźka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując