Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 18:09   #534
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja ostatnio kupiłam sobie buteleczkę plastikową z pompką w rossmanie, kosztowała chyba złotówkę. Typowa butelka do samolotu - 100 ml. Bardzo poręczna i wygodna. Daje trochę więcej olejku przy jednym pompowaniu niż alterra, ale mi to odpowiada, bo to idealna ilość na zamoczenie wszystkich paznokci plus ładne pokrycie mieszanką dłoni.
Moja aktualna mieszanka to dużo kokosowego, migdał i papaja, babydream, rycynowy i arganowy. Trochę tego jest ale to chyba najlepsza z moich dotychczasowych mieszanek.
Kremu do rąk używam sporadycznie, ale nie narzekam na suche dłonie czy skórki.

Ktoś tu pytał po jakim czasie lekko zarysowany przyrost staje się trwały. U mnie na początku jest tylko błonka przyklejona do paznokcia, potem stopniowo rośnie mięsko i u mnie jest mega delikatne. Ale po około 2-3 tygodniach widzę, że to mięsko jest już twarde i nic go nie ruszy chyba że metalowa końcówka pilniczka

Ja z natury cierpię na bezsenność i potrafię nawet 3-4 razy w nocy nakładać oleje.

Zauważyłam też, że gdy często nakładam olej, skóra jest taka fajnie spulchniona i mięciutka, wtedy pewnie skóra bardziej przylega do paznokcia i powstaje przyrost nie wiem czy wytłumaczyłam to sensownie, wybaczcie
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora