Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-13, 19:53   #1989
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi się właśnie złamał i jak dobrze, że mi pomagacie w tych trudnych chwilach i skracacie
Pamiętam, że to Ty Nie chciałam wytykać paluchem :p





Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Nie mam wyjścia, niestety. Jak próbowałam leczyć się państwowo, to samo czekanie do endo trwało równe 6 miesięcy, a potem, pomimo skierowania do szpitala na badania, przez 4 miesiące nie chciano mnie przyjąć na oddział - 'nie mamy miejsc'.

Olej kupiony wczoraj, zostawiłam go u TŻeta, a dzisiaj przyjechałam do niego, posmarowałam pazurki i jednak nie dla mnie... Za bardzo śmierdzi, takim spalonym sezamem. Szkoda, że ma ten olej z prażonych ziaren, bo jakby był w całości tłoczony na zimno, to na pewno byłby bardzo subtelny zapach. A tak - odpada, zużyję go zgodnie z przeznaczeniem, w kuchni
Babydream cudny jest, kupię może dzisiaj. Marzy mi się promocja na wersję dla mam

Ile pączuchów wczoraj zjadłyście?
Co do przyjęć na szpital się nie wypowiadam. "Nie bo nie" i do dzisiaj nie byłam. Szczęśliwie dolegliwości się uspokoiły, rzadko dają o sobie znać. Ale to nie hormony.
Koniec off topa bo zaczną na nas krzyczeć :p Powodzenia w leczeniu bez ruiny w portfelu

Dla mam jeszcze nie miałam, ale niewykluczone, że kupię jak ten mi się skończy.
Dobrze, że można wykorzystać ten sezamowy bo szkoda żeby się zmarnował

Trzy zeżarłam, ale ostatecznie kupne bo mi się nie chciało robić
Dzisiaj wskakuję na orbitrek co by w dupkę nie poszły :p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora