Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium przed wyjazdem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-24, 15:58   #4
Nathalynn
Raczkowanie
 
Avatar Nathalynn
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 420
Dot.: Solarium przed wyjazdem

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
to zależy gdzie jedziesz i czy lubisz lezec plackiem i się opalać czy nie. Ja raczej z solarium nie korzystam ale jak trafia mi się wyjazd w lutym- marcu zdarzyło mi się na solarium pójśc, żeby nie mieć problemów, szczególnie jak jedziesz gdzieś w okolice równika, gdzie słońce szybciej i mocniej łapie. W zeszłym roku byłam na równiku, akcja spontan, nie zdążyłam na solarium pójść i pomimo smarowania się kremem 50+ i tak ramiona mi spaliło. Dodam, że moja skóra jest do słońca przyzyczajona i nie opala się na czerwono, w Polsce praktycznie nie ma szans żebym się spaliła.
To jest strasznie meczące jak jest się aktywnym na wakacjach i rano największym Twoim probelmem jest to jak się ubraż, żeby cały dzień móc być na dworze i czym tym razem się posmarować.
Jak jadę w zimię ide 2-3 razy na 5-6 min, tak żeby tylko skórę przygotować na promienie.
Dziękuję za odpowiedź, w takim razie też wybiorę się te 3-4 razy na kilka minut Pytanie tylko czy jest sens kupować kosmetyki przeznaczone do solarium, skoro one tylko przyspieszają opalanie, a nie zapewniają żadnej ochrony?
Nathalynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując