Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NOWE KWC - wątek informacyjny :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-16, 06:30   #1
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364

NOWE KWC - wątek informacyjny :)


Cześć!
16 marca o 7 rano wystartowała nowa odsłona KWC. Takiego liftingu to jeszcze nie było w historii katalogu.

Wątek powstał, aby informować Was o zachodzących zmianach i kolejnych ulepszeniach. Tak, żebyście zawsze były poinformowane.

Serwis został wzdrożony, jednak wiemy, że zawsze jest coś, co można poprawić. Oczywiście, są błędy mniejsze i większe i wiedźcie, że IT pracuje nad usprawnieniem serwisu i naprawieniem błędów.

KWC w obecnej formie to jedynie mała cząstka nadchodzących zmian. Chcemy Wam maksymalnie ułatwić korzystanie z serwisów. Już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy i pokrótce napisać, co planujemy w najbliższym czasie.

W najbliższym czasie (kolejność nieprzypadkowa):
- zwiększanie liczby recenzji na stronie
- formularz edycji właściwości - jeśli przy produkcie nie będzie uzupełnionych właściwości, po kliknieciu w "uzupełnij właściwości" otworzy się prosty formularz zgłoszenia, w którym będzie można odhaczyć właściwości
- chwilowo nie wyświetlają się zdjęcia przy recenzjach - zapisujemy je, ale moduł wyświetlający pojawi się niebawem
- dalsze prace nad usprawnieniem wyszukiwarki
- powiadomienia dla osób zarejestrowanych - system będzie działał podobnie, jak fejsbukowy. Będziecie otrzymywać informację o zatwierdzeniu recenzji, obserwacji waszego profilu, akcjach wykonanych na waszym profilu lub przez osoby, które obserwujecie itp.
- opisy składników kosmetycznych - docelowo każdy składnik będzie linkować do strony z jego opisem. W dalszej perspektywnie chcielibyśmy wprowadzić sortowanie po kosmetykach zawierających dany składnik (lub kosmetykach nie zawierający h danego składnika). Tutaj jednak będzie potrzebna wasza pomoc przy uzupełnianiu składów chemicznych. Możecie to zrobić wchodząc w określony kosmetyk i klikając formularz "uzupełnij skład chemiczny" (pod zdjęciem produktu i jego opisem).

Do nowego KWC wprowadziliśmy sporo nowych funkcji, między innymi:
- rozbudowany profil użytkownika
- obserwowanie użytkowników (kliknięcie obserwuj spowoduje śledzenie akcji usera na KWC)
- stronę marki i stronę producenta
Gdybyście miały pytania odnośnie nowych funkcjonalności - proszę zgłaszajcie je w tym wątku.

Zależy nam również na większym docenieniu Wizażanek, które codziennie wkładają całe swoje serce w funkcjonowanie KWC i forum. Jesteście dla nas ważne i wiedzcie, że pracujemy nad wdrożeniem fajnego rozwiązania, które choć w części wynagrodzi wasze zaangażowanie w naszą społeczność.

W wątku będę w imieniu swoim i całego zespołu informowała o kolejnych usprawnieniach. Jeśli macie sugestie lub problemy związane z nowym KWC, piszcie tutaj lub na pw.

I na koniec, chociaż tak naprawdę powinnam to zrobić na początku, ale wtedy w życiu byście nie przeczytali powyższych informacji, chcę serdecznie podziękować Wizażankom bez których ta zmiana nie byłaby możliwa:

Moim najlepszym pod słońcem moderatorkom KWC:
Noor
kuki9
werka89

Oraz moderatorkom i użytkowniczkom forum, które wspierały cały zespół Wizaz.pl przy pracach nad nowym KWC (wymieniam w kolejności alfabetycznej):

*Basia*
Ajiv
alkaxy
AnnaVanDort
bernikula
chimay
czternastka
czuszka82
emma-e4
goooosienka
kasia2d16
kasiaj85
misianka
mylengrave
neyra
pohybel
scrabble1
SELKA*
Seona
Summer
zxcvbnmasd

Mam nadzieję, że nadal możemy na Was liczyć. Jesteście cudowne!

Dziękuję również Aniołkowi - niby to nasza praca, ale prawda jest taka, że bez twojej pomocy byłoby duuuużo ciężej.

Jeśli kogokolwiek pominęłam - piszcie! <3



Zapraszamy do zgłaszania uwag na forum technicznym KWC:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=871086


__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora