Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w EcoSpa ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-12, 14:37   #53
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Właśnie odpakowałam paczuszkę z EcoSpa. Muszę pochwalić ten sklep - produkty sa świetnie zapakowane, szczegółowo opisane, a paczkę wysłano wczoraj! Wszystko już powąchałam - olej z pestek granatu faktycznie pachnie średnio, arganowy bardzo przyjemnie orzechowo (mam ten z pieczonych orzechów), hydrolat kadzidłowca cudnie.... orientalnie Hydrolat z drzewa herbacianego ma zapach przewidywalny Olejek różany to rzeczywiście zapach miodu, za to neroli.... zakochałam się w nim. Pachnie tak samo jak znany mi hydrolat neroli, który uwielbiam, za to bardziej intensywnie. Wspaniały! Zamawiałam jeszcze glinkę różową i peeling algowy i zaskoczyła mnie wielkość pudełek - nie pomyślałam, że 100 g suchej glinki to dużo więcej niż 100 g pasty, którą znam. Będę miała naprawdę solidny zapas
Jako gratisy dostałam wosk pszczeli (przyda mi się do wyrobu kremów) i 5 ml skwalanu, który spadł mi z nieba, bo szykuję się do dwutygodniowego wyjazdu i właśnie myślałam nad tym, co zabrać ze sobą do uzdatniania twarzowych olejków . Już miałam zamawiać mały, 50-mililitrowy kwas hialuronowy z BU (ten można trzymać poza lodówką), a tu taka miła niespodzianka
Skwalan jest cudny. Dostałam próbkę o która sama poprosiłam i teraz zamówię całe opakowanie. Jest bezwonny . Przeźroczysty . Taki olejek.

Co do białej glinki mam opakowanie 250 g ...Jest boska ale nie wiem czy kiedykolwiek ja zużyję
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując