Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-03, 16:18   #782
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
wlasciwie wszystko w zaleznosci od potrzeby

peeling mnie zachwycil, bo bosko wygładza buzie, a nigdy nie uzywalam enzymatycznych bo nie dzialaly,. mam trudna skore...

hydrolaty uzywam zamiast tonikow i tez mi pasuja, juz nie kupie w sklepie zadnego

tonik BHA jak wiesz mialam przygode, ale uzylam go juz 2 raz i luszcze sie wiec mam nadzieje na pozbycie sie blizn. jest mocny, ale skuteczny

zel nawilzajacy uratowal mi zycie przy podraznieniu po toniku. tzn. uratowalas mnie ty mowiac zebym go zmieszala z kremem poza tym uzywam go teraz wlasnie do mieszania z kremem pod makijaz i do serum lemom

serum lemon sama nie wiem nie umiem sie przekonac to tej tlustosci mimo, ze mieszam z zelem, ale uzywam go, poki co mam go duzo takze nie zamawiam zetawu serum i zel tylko sam zel

maseczki wulkaniczna booooska morska uzyta 2 razy, na pewno wulkaniczna lepsza

olejek myjacy cudo, wreszcie nie jestem sciagnieta jak po innych zelach myjacych

ale sie rozpisalam. jak widac wiekszosc mi sluzy i nie zamierzam z nich rezygnowac
Wlasnie przymierzam sie do zakupu maseczki jakiejs nowej i tak sie wachalam pomiedzy morska i wulkaniczna..takze chyba postawie na ta wulkaniczna, dzieki za rade

Ten olejek lemon nie jest zly, wydaje mi sie ze rano mam wyraznie ladniejsza buzke po jego uzyciu choc stosuje raz na jakis czas

Wiesz jeszcze z preparatow do mycia buzki ja czasem uzywam mydelka z 70% Premium z Alepi jak mam jakies zmiany na buzce i chce sie doczyscic po olejku tez fajnie reguluje buzke...zobacz watek o Biolanderze...

A co do BHA toniku to ja chocbym codziennie uzywala nic sie nie luszcze ;/ chyba tylko zorak mnie zluszcza
marea jest offline Zgłoś do moderatora