Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-07, 08:13   #803
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Xaviena Pokaż wiadomość
7.Nawilżający żel hialuronowy 1% To jako jedyny kosmetyk który jakoś mi nie pasuje .. po nałożeniu i wmasowaniu za kilka minut robi mi się taka skorupka coś jak by mi skóra z twarzy schodziła .. nie wchłania się do końca ... Czy to tak ma być ? Trzeba zmywać ten żel .. co robie nie tak ?


I jeszcze drogie ekspertki , doinformujcie nowicjusza .... polećcie mi jakiś specyfik pod oczy .. mam tam paskudnie suchą skórę i sińce.
Wiem , że jest dużo wątków na ten temat , ale niestety brak czasu by się przez to wszystko przekopać

Dziękuje i pozdrawiam
Zel hialuronowy najlepiej wlasnie sie spisuje gdy mieszasz go z kremami, olejkami, stanowi wtedy swiety duet i lepiej nawilza aniezeli sam krem, mozesz go tez mieszac z maseczkami, beda wtedy delikatniejsze i b odzywcze
a pod oczka radze wyprobowac krem do twarzy ziaja oliwkowy, b dobrze sie spisuje
marea jest offline Zgłoś do moderatora