Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-28, 20:39   #875
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bety2008 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze,że podobny stan cery ( bez zapchania) miałam od dłuższego czasu, ok 2 m-ce temu odstawiłam wszystkie matujące kremy i wzięłam się za nawilżanie, ale nie trafiłam z kremem ( Cetaphil Hydro..) a potem jeszcze ten Retin-on...

Możliwe,że on pogorszył sprawę ale i przed nim nie było dobrze

Teraz jestem bez nawilżacza, szukam , szukam ale wszędzie ta parafina, albo gliceryna, albo alkohol, albo 3-glicerydy! Oszaleć idzie !!!!!!!!

Jestem bezradna i załamana bo nie mam pomysłu jak ukoić buźkę i choć minimalnie powstrzymać tłuszcz jaki mnie zalewa


Puki co dzięki śliczne ale może jeszcze coś wymyślicie mądre kobietki ?

Pozdrawiam
cóż, krem bez parafiny, trójglicerydów, drażniących konserwantów (parabenów i tych innych uczulających konserwantów i podobnych specyfików) to jeszcze idzie znaleźć - jestem szczęśliwą posiadaczką takiego, ale z tego co wiem, w polsce jest niedostępny. ale nie ma czego żałować - dla ciebie i tak się nie nada, bo ma alkohol. póki co - jak dziewczyny radziły - odstawić wszystkie kosmetyki, które podejrzewasz o podrażnienie. chyba mimo wszystko najbezpieczniej będzie zmieszać sobie samej coś nawilżającego, często dziewczyny piszą o jakichś mazidłach z mazideł a jak się poprawi i znudzi ci się zabawa w chemika domowego, to zaczniesz szukać na nowo i może spróbujesz znów z tym retin-coś tam

aha, z tym kremem od ziaji, który zaproponowała kasjam25, pewnie warto zaryzykować. drogi nie jest i co racja, to racja, nie wszystko złoto, co się świeci, i nie każdy zapychacz zapcha właśnie ciebie teraz trzeba głównie zadbać o ukojenie...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora