Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy skórne strefy intymnej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-24, 21:08   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: nadwrazliwosc penisa

Cytat:
Napisane przez konrad77
Nie no, impotentem? Raczej nie ma o tym mowy! W sumie teraz by mi sie przydalo nim byc, ale w tej sprawie jestem zdrowy, az za nadto i to wlasnie mi przeszkadza. Bo jak juz dojdzie do wzwodu, to trudno zeby krew odplynela. Jak wiadomo, jak sie nie uprawia seksu i nie onanizuje to... po prostu jest twardy jak stal A nic nie moge zrobic
Co do seksu oralnego, ktorego przyjemnosci nie moze zaznac Twoj maz (od Ciebie, bo wierze, ze na odwrot jest ok ) no to pewnie czeka mnie ten sam los A jest to jedno z najlepszych doznan, jak wiemy (jesli kobieta umie to robic ). Dobrze, ze chociaz mam jezyk sprawny, to choc w tym bede dobry (no teraz to posmutnialem juz naprawde )
A mam pytanko: jesli cos dolega penisowi, to jak zrobic badania na co jestem uczulony? I czy maz od dziecka byl uczulony na cukier?
Nie maz nie mial uczulenia od dziecka nabawil sie jej w doroslym zyciu, mial cos kolo 28 lat. maz wlasnie mi mowi, zebys dal sie zbadac czy nie masz alergii. U niego badanie wygladalo w ten sposob ze asystentka dermatologa dala mu tak wacik jak do czyszczenia uszu i kazala wsadzic sobie w cewke moczowa, potem zrobili testy i wyszla alergia na cukier. Maz wlasnie mi mowi, ze potrzebna jest mac wysuszajaca i to sie bardzo pomalu goi.

Przeczytalam twojego pierwszego posta mezowi i on sie pyta jak ta skora ci zchodzila. Czy luszczyla sie jak suchy naskorek czy to bylo wrazenie zluszczajacej sie mokrej skory? jesli to drugie to mozesz miec tez alergie jak on. Po zrobieniu badania i wykrciu alergii lekaz przepisal mezowi masc z 1g kortyzonu, to byla jakas masc chlodzaco-wysuszajaca z kortyzonem i dostal liste co moze jesc a czego nie. Jedyne rzeczy z cukrem co zabijaja cukier to mleko i frytki. To moze jesc tonami, bo cukier z mleka i frytek zabija ten cukier np ze slodyczy. Moja maz wogole jest zdziwiony, ze nie zbadali cie na alergie.
Z drugiej strony jakby to byla stulejka, to chyba lekarz by to odrazu zauwazyl.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując