Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudany Makijaż Permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 17:00   #16
gosik7688
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Hej dziewczynki Ja mam ten sam problem ;((( Otóż we wrześniu 2010 r. zrobiłam sobie makijaż pernamentny brwi . Prosiłam o brwi o bardzo delikatnym odcieniu grafitowym - delikatnie szarym. Nawet przyszłam do kosmetyczki z pomalowanymi brwiami w takim kolorku w jakim chciałam brewki. Mam jasne włosy blond niestety nie mogłam zrobić jasnych brązowych brwi ,ponieważ moje naturalne brwi maja odcień dosyć ciemny. Naturalnie jestem szatynka i mam ciemną oprawę oczu. Kształt też miał być delikatny. Namalowała mi wstępnie brwi na próbę . Pokazała mi dwa sposoby, tzn. na jednym łuku brwiowym zrobiła mi wyżej łuczek , a na drugim niżej . Oczywiście wybrałam ten nizej ,poniewaz był bardziej zblizony do mojego naturalnego. Pozniej przystapiła do narysowania ostatecznych konturów brwi. Robienie makijau mnie strasznie bolało. Tatuaz ,który mam na stopie to przy tym smyranie !!! Jak skończyła to sie przeraziłam. Były takie czarne ,a brwi znacznie wyzej niz mówiłam . Ale pocieszała mnie ,ze po 2 -3 tygodnach jak zejda strupki to makijaz bedzie taki o jaki prosiłam. Mineło juz tyle czasu, a brwi sa czarne. Kształt brwi tez mi sie nie podoba. Łuczki zrobiła mi znacznie za wysko !!! Tak bym chciała sie ich pozbyć !!!! Codziennie jak sie maluję to staram sie je troche przypudrować, aby wydawały sie jasniejsze,ale i tak rzucaja sie tak strasznie w oczy !!! Gdyby chociaz kształt był taki o jaki prosiłam to zniosła bym ten odcień,ale nie podoba mi się nic. Strasznie mnie postarzaja . Wcześniej kazdy mi mówił,ze miałam taką dziecinna bużkę , a teraz... Proszę jeśli znacie jakieś salony w woj.łózkim , w którym mogłabym usunąć takie brwi to błagam o pomoc!!!!
Skorzystałam z usług tej kosmetyczki ,poniewaz jakis czas wczesniej brwi robiłą u niej moja kolezanka i jej zrobiła naprawdę ładne. Tylko,ze ona ma czarne włosy takze jej brwi pieknie wygladaja !! Teraz po takim czasie wydaje mi sie ,ze ta kosmetyczka nie miała zbyt wielu farbek i wcale bym sie nie zdziwiła jakby ta sama farbka zrobiła moje "jasnoszare" , a kolezance czarne !!!! Jestem załamana !! Proszę o pomoc!!!:pr osi: :pro si:
gosik7688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując