Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-10, 18:18   #4638
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś ma jakiekolwiek już doświadczenia z peelingiem kwasowym migdałowym 40% z BU? to jest nowość tam.
Nie wiem czy go dawać od razu 40% czy rozcieńczać, wcześniej robiłam glikolowy 25% (w sumie mieszanka kwasów gotowych z ziaji z serii profesjonalnej)
Kurację robiłam dość długo, za pierwszym razem szczypanko później już na lajcie. Jednak mi się przeterminował i musiałam wyrzucić. Kupiłam ten z BU migdałowy 40% dzisiaj i się zastanawiam czy go rozcieńczać czy na hardcorze nałożyć go po prostu w stężeniu 40% tym bardziej, że już bardzo długi czas mam do czynienia z kwasami, wcześniej też z 35% na zajęciach z kosmetyki.
Migdałowy teoretycznie jest delikatny, ale jeśli ktoś z Was używał tego konkretnego z BU to chętnie poczytam opinie.
Nowosc? Mi sie wydaje, ze migdala z BU to ja mialam ze dwa lata temu... na mojej tlustej skorze 40% w ogole nie bylo czuc ani przesuszu, ani luszczenia ani wysypu
Mysle, ze jak robilas wczesniej glikolowy to mozesz smialo 40% od razu nakladac

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2016-01-10 o 18:19
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując