Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwas trójchlorooctowy (TCA) - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-17, 19:53   #411
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Kwas Trójchlorooctowy ( TCA ) - wymiana doświadczeń

Ja miałam zabieg tca 12 stycznia wiec jestem już 5 dni po zabiegu. Wszystko przebiega ksiązkowo. Brązowa skóra która zaczela sie łuszyć jakos 3 dnia. Teraz zwisają mi piękne płaty skóry i oczywiście pod żadnym pozorem nie nalezy ich odrywać, niech sobie wiszą.
Jedyny skutek uboczny to lekko podpuchniete oczy w dniu zabiegu i dzień po. Poza tym lekki dyskomfort wynikający z napięcia spalonej skóry.

Do pielęgnacji uzywam Physiogel, Cicalfate Avene, jak mi zejdzie już cała skóra to Cicaplast La roche possay. Do tego oczywiscie filtr 50 jak wychodzę na zewnatrz.

Wg mnie, a przeczytałam cały ten wątek, dziewczyny cierpią bo nie pielęgnują w sposób właściwy skóry po zabiegu, czy to z własnej winy czy przez to że lekarz nie przekazł im tych informacji. Pomijam oczywiście przypadki dziewczyn uczulonych. Inna sprawą są zapewne kompetencje lekarza.

Moja doktor powiedziała że bedziemy robić 20% stężeniem bo gwarantuje to ładne złuszczanie i jak najmniejsze możliwości powikłań. Jak już całkowicie sie złuszczę to dam znać
__________________

upgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując