Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-04, 23:03   #10
binuska
Raczkowanie
 
Avatar binuska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 90
GG do binuska
Dot.: schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?

Cytat:
Napisane przez basiura90 Pokaż wiadomość
Codziennie jem jogurty no i bardzo czesto jem takze zupki hinskie (diabolo pomidoro). Nie wiem czy sa one zdrowe czy tez nie.. ale bardzo mi smakują. Nie chcialabym z nich rezygnowac.. dlatego tez chcialam sie zwrocic do was. Bo z tego co czyatalam macie bardzo duze wiadomosci na temat odchudzania ) i chcialabym sie poradzic takich milosniczek jak Wy
z góry dziekuje bardzo
pozdrawiam wszystkich!
Hej, zupki chinskie nie sa zdrowe pod zadnym wzgledem, no ale trzeba przyznac ze sa dobre. Ta o ktorej wspominasz jest wysoko kaloryczna tak samo jak te zupki z firmy vini. jesli tak bardzo lubisz ta chemie ( ja tez lubie, jadam tylko raz na dwa tygodnie ) to radze tobie kupowac kurczak curry i vifona, jest ostra poprzez przyprawe curry i pieprz cayenne co pobudza jakby sie nie patrzec trawienie. Jak chcesz schudnac to najlepiej ich nie jesc bo niby maja malo kalorii ale czy kalorie sa naprawde az tak wazne ??!! kalorie spalamy nawet podczas snu, najwazniejsze sa weglowodany i tluszcze. Do tycia szczególnie przyczyniają się węglowodany w formie oczyszczonej. Uzyskuje się je z roślin jadalnych bogatych w węglowodany, które mechanicznie bądź podczas innych czynności preparujących zostały pozbawione błonnika i wielu innych składników, m.in. witamin z grupy B, wapnia, fosforu, żelaza, wskutek czego ich wartość odżywcza została sprowadzona do „czystych” węglowodanów – cukrów prostych a wlasnie takie weglowodany sa w zupkach !! powinnas wybrac wedlug mnie: albo TYLKO zupka na obiad lub zrobic sobie cos samemu np nalesnik ze szpinakiem czy brokuly z kurczakiem. Jesli chodzi moja droga o jogurty to nie lap sie na chwyt typu light i 0 % wez "normalny" jogurt i trn light i porownaj kalorie,cukry itd. Przy odchudzaniu polecam tobie pic maslanke albo kefir ( najlepiej bez dodatkow) mozesz sama w domu dodac jakis owoc, nie radze kupowac w sklepie tych smakowych.
Schudlam ponad 30 kg wiec sadze ze moje porady moga byc dla ciebie dobre
Nie kazdy musi sie z tym zgadzac

ps. tez chce zzucic boczki po zimie, duze one w sumie nie sa ale jednak... znacie jakies cwiczenia z hantlami ?
__________________
Существует ничего в этом мире более важной, чем он!
binuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując