Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-11, 18:46   #1932
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Obojetne jaki byle duzy i puchaty, ja siegam najczesciej po RT ze złotym troznkiem

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



No w sumie masz racje, taki neutralny, ale mi pasuje, bo nei podraznia ani nic, a tonizuje. Ale Yoskine juz dawno chciałam brac, a teraz na -20% to sie złozyło akurat
No własnie miałam w koszyku micela jeszcze ale wyrzucilam, bo ja używam tez na oczy, a boje sie ze będzie powodował szczypanie, a mało ktory micel nie szczypie mnie w oczy.
Ja się nacięłam na micela ostatnio zielony Garnier był na promocji i wzięłam zamiast różowego okropieństwo do mycia pędzli został. Ładniej się domywają z podkładu


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Fajny ma kształt, taki jak mi się ostatnio spodobał do nakładania pudru - chyba trzeba kliknąć
To doklikaj też blush brush z RT wbrew nazwie idealny do bronzera do ocieplenia twarzy
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując