Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 23:51   #2892
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Moje denko październikowe i z połowy września. Bardzo dużo się tego nazbierało jak na moje możliwości. Listopadowe będzie bardzo skromne bo sporo kosmetyków pozaczynałam.

TWARZ
1. Avene, cicalfate- mały słoiczek podróżny- bardzo lubię stosować ten krem po różnych zabiegach kosmetycznych, cera znacznie szybciej się regeneruje. Dla mnie jako kosmetyk na co dzień odpada- zapycha, długo się wchłania, ma charakterystyczny zapach kosmetyków aptecznych i metalowe opakowanie, które szybko się niszczy- łamie, dziurawi.

2. Hydrolat rumiankowy, ministerstwo dobrego mydła- producent zapewnia, że preparat pachnie zielskiem i koszoną trawą, dla mnie jest to bardziej zapach zgniłych chwastów. Niewydajny. Zamówiłam 3 produkty z tej firmy i ze wszystkich jestem bardzo niezadowolona, nie wiem skąd tyle ohhhów i ahhhów na temat produktów tej firmy.

3. Rosaliac ar intense, LRP- niestety nie zdążyłam go zużyć, po kilku miesiącach zmieniła się konsystencja i kolor, wyrzuciłam trochę mniej niż pół opakowania. Bardzo lubię kosmetyki tej firmy ale ten produkt nie przypadł mi do gustu, nic nie robił.

4. Pharmaceris, nawilżający płyn micelarny z serii A

5. Pharmaceris, tonik z serii T


CIAŁO
6. Żel pod prysznic- Balea- brzoskwiniowy- letni, świeży zapach, przypasował szczególnie mojemu Tżetowi

7. Cetaphil, balsam do twarzy i ciała- uwielbiam, na pewno wrócę do niego

8. Dove, odżywczy żel pod prysznic caring procetion


AKCESORIA
9. Płatki kosmetyczne Isanna 40szt


WŁOSY
10. Maska do włosów Loreal absolutne repair- niby ok ale szału nie ma, można znaleźć wiele innych lepszych i tańszych

11. Alterra, odżywka do włosów owoc granatu i aloes, 50 ml- lubię i bardzo często wracam

12. Maska łopianowa wzmacniająca włosy, Przepisy Babci Agafii

13. Wcierka do włosów Jantar

14. Suchy szampon Batiste x2

15. Naturalny olej makadamia, zrób sobie krem, 30 ml- do moich włosów sprawdził się idealnie


PRÓBKI, MASECZKI JEDNORAZOWE
16. Aktywna maska nawilżająca w płachcie, Bielenda

17. AA, maseczka aktywnie oczyszczająca (biała Glinka, tlenek cynku)

18. Maseczka oczyszczająco- odżywcza Dermaglin

19. Maseczka oczyszczająca z węglem, koreańska firma

20. Krem do twarzy- Avene Cleance Hydra -próbka (miałam wcześniej produkt pełnowartościowy, bardzo lubię ten krem, na pewno do niego wrócę)

21. Lancome, hydrazen, krem na dzień i na noc, duża próbka w słoiczku z dauglasa- kremik ma bardzo przyjemny, delikatny zapach, doskonale się sprawdza pod makijaż, nie podrażnia nawet najbardziej wymagającej cery. Produktu pełnowymiarowego nie kupię, cena jest zbyt wygórowana i za połowę ceny można znaleźć coś równie interesującego.

22. Sensai, olejek do demakijażu, próbka 7 ml- fajny kosmetyk ale niestety na takie rarytasy mnie nie stać

Edytowane przez mala2806
Czas edycji: 2016-10-18 o 23:59
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora