Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-22, 20:38   #11
Monaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Wątek ładnie się rozwija i o to chodzi Widzę tutaj bratnie duszyczki ukłon w stronę Joey i FirstLady Myślałam , że zostane niezrozumiana...
Kapselku: Wiesz ja mając te 18 lat na karku, także mam takie dni kiedy wydaje mi się , że brzydszej istotki na tym świecie niż ja to nie ma... i moje kompleksy są również śmieszne podaczas trwania ,,trudnych dni,,.. A kiedy one mijają to czuje się boska, piękna ach ten narcyzm Uwierz mi ale dowiedziono to naukowo, że keidy dziecko jest chwalone i nagradzane to potrafi odnaleźć w sobie zarówno dobre wady jak i złe, akcentując oczywiście te dobre To normalne dla nas kobiet- huśtawki nastrojów.. Powodem irytacji może byc przecież na pozór bagatela - komentarz rodziców, kłotnia z bratem - powód do dołu...A kiedy gości u nas zły humor to nie dziwota , że patrzysz na siebie bardziej krytycznie aniżeli kiedy masz dobry dzień.Tyle z psychologicznego punktu widzenia ,mojego rzecz jasna A teraz kolej na porady kosmetyczne , może to być przydatne dla Was.. ,,i jeszcze mam strasznie podkrazone oczy. czy sie wyspie czy nie to sa podkrazone.... nigdy nie mialam... przypuszczam ze to wynik kiepskiej diety (nie odchudzam sie jakby co) i badz co badz dlugiego siedzenia przed komputerem (ah ten wizaz).... ,, Dla mnie najlepszym sposobem na częściową likwidację cienie i podkrążonych oczu są, okłady z czarnej herbaty< dla niewtajemniczonych zaparza się torebkę czarnej herbaty, czeka aż wystygnie i namoczonym wacikiem kosmetycznym nakłada na oczy na około 15 min>.Duże znaczenie w walce z cieniami ma to , czy uprawiasz jakiś sport regularnie.Wiem, ja również jestem uzależniona od Wizażu , potrafie kilka godzin przesiedzieć:P To nie powinnien być wyczynowy sport, ale jazda na rowerku w piękną pogodę, czy basen raz w tygodniu powinnien wystarczyć by także utrzymać kondycje i mieć zgrabną figurę..Kobieto, rzuć to odchudzanie! Nie popoełniaj tego błędu co niektóre dziewczyny.Mamy młode organizmy i nie powinnyśmy , nie dostarczać potrzebnych składników.A kolejnym grzechem byłoby stosowanie herbatek przeczyszczających...To gówno za przeproszeniem, środki przeczyszczające wymywają z Twojego organizmu niezbędne mikro i makroelementy .. Przepraszam za tak długą notkę nie mogłam się powstrzymać Trzymajcie się cieplutko
Monaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując