Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-17, 13:02   #874
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Jak sobie fajną furę wykręci to każda lodziara o nim będzie marzyć

Jako dobra dusza chętnie naprowadzę Pana Lodziarza na odpowiednie ukierunkowanie się pod względem doboru auta.

Drogi Panie Lodziarzu jeżeli poszukuje Pan Pani Lodziowej należy zakupic :

1) Odpowiednie auto w jedynym słusznym kolorze

2) Wyposażyć je w dodatkową owiewkę. I tu żeby nie było tak prosto,owa owiewka powinna mieć odpowiednie parametry. Ważne jest to gdyż w momencie startu dodaje nam mega wypasionych uniesień.

3) Kolejnym ważnym i nie odmownym elementem jest tak zwany czworo-dolot. Tutaj sprawa przedstawia się następująco- im większy i grubszy tym lepiej.

4) Jeśli mowa o wnętrzu to nieodzownym elementem i poniekąd niezbędnym jest kierownica w kolorze którego głośno wymawiać mi nie można.

Kierownice maja różną strukturę i powłokę,ja osobiście polecam te jak najbardziej włochate i kudłate.

5) Ważne również jest zadbanie o odpowiednią tapicerkę i tu pole do popisu jest ogromne.

6) Siedziska tudzież fotele i tylnia kanapa- Istotne jest aby w swojej całej okazałości przypominały królewski tron (ten typ tak lubi i nie ulega to zmianie).


W zeszłym sezonie modne było umieszczanie zajęczych uszu wszędzie gdzie to tylko możliwe i moda ta odbiła się szerokim polem do popisu również w motoryzacji.
Jednak na dzień dzisiejszy z tego co mi wiadomo takowe emblematy są już passe więc polecam nie iśc w tym kierunku. Aby być na czasie i mieć duze branie warto zagłębić się w nowinki trendowe i pokusić się o to co w tym momencie jest cool i trendy. Mowa tu oczywiście o uroczyć pospolituj prosiaku z rodziny paszczakowatej szerokokopytnej.


P.s.Dodam od siebie,żeby zaopatrzył się Pan w plik (tfu Rolke) 100 dolarówek (tfu papieru) gdyż ta dziedzina życia należy do dośc kosztownych.





Szpiegu i Wisienki uprzejmie proszę o rospatrzenie mojej skromnej kandydatury w spotkaniu kawowym
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując