Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-25, 12:07   #4153
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny/Dark mające już troszkę zmarszczek pod oczami też tak macie że nie sprawdza się u was korektor pod oczy a podkład tak? no niestety u mnie każdy korektor/rozświetlacz wręcz uwydatnia - a z podkładem super!! oczywiscie używam nawilżającego podkładu pod oczy.
...........
róznie bywa z tymi korektorami i podkładami, zalezy od danego produktu i sposobu jego utrwalenia,mi ze względu na budowe oka<mimo 33 lat nie mam praktycznie wcale zmarszczek póki co> odkłada się większość kolorówki w tym obszarze....dlatego musze kombinować.Ale znalazłam już kilku faworytów którzy są niezawodni.... jest coś również w tym co mówisz o podkładach pod oczami,niektóre trzymaja sie lepiej....ale powoli rezygnuję zupełnie ze stosowania ich pod oczy bo mimo wszystko z wiekiem za bardzo obciązaja skórę,dlatego lepiej poszukać jednak odpowiediego korektora i utrwalacza,pod oczy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora