Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dziecko od 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-06, 10:34   #3555
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

wlasnie mnie te badania w ciazy tez zdziwily ile tego jest. Tzn nie orientowalam sie bo nie potrzebiwalam ale teraz dostalam liste, czesc rzeczy mam w pakiecie a poza pakietem 50% i wyszlo ponad 230 zl po znizce.. strasznie duzo.

A co do usg to ona widziala na zdjeciu polipa. Ona mowi ze to moze nawet nie jest polip tylko takie zgrubienie w blonie bo to bardzo czesto sie zdarza i to zaden powod do niepokoju. Mowi ze gdybym sie tym zajela po miesiaczce to wyciecie tego na NFZ to obecnie okolo 12msc bo przez pandemie byly obsuwy itp. Mowi ze gdyby to bylo cos groznego to terminy byly szybkie a tu swobodnie mozna z tym zyc tylko utrudnia ciaze. Jak mi to powiedziala to w sumie nie potrzebowalam usg. Od razu uspokoila zeby olac temat po ciazy sie wchlonie.

A co do testow. Tak te facelle sa fenomenalne. Nie uzywalam innych ale dziewczyny wrzuvaly zdjecia i bylo widac jak slabo sie wybarwiaja a te super. A ja spanikowalam bo w mojej drogerii ich nie bylo a na stronie mozna bylo kupic tylko 2 sztuki bo wiecej nie bylo i kupilam pare dni temu opakowanie na zapas wiec w sumie mam z poprzedniego cyklu 2 testy i teraz 5. Moglabym ktorejs oddac za free ( za paczkomat)
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora