Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-01, 11:38   #1155
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz parę słów o serum NuFountain.

Używam dwa tygodnie i pięknie działa
Przebarwienia znikają, paskudy znaaacznie się zmniejszają, cera nabrała ładnego kolorytu, jest jakas taka żywsza, zniknęła zimowa szarość
Jestem bardzo zadowolona

Myślę, że działanie na przebarwienia jest porównywalne z samorobionym tyle, że NuFountain przyjemniej się używa (tak jak wczesniej pisałam nie ma tej proszkowej suchości skóry po nałożeniu, wręcz odczuwam taka delikatną, aksamitną powłoczkę na skórze). Mam tez wrażenie, że NuFountain jest delikatniejsze dla skóry, pomimo że samoróbka wychodziła mi o niższym stężeniu.

Właśnie mijają mu 4 tygodnie - czyli czas zalecany przez producenta na zużycie. Oczywiście nic to nie zmienia serum wyglada tak jak wyglądało i będę używać do momentu skończnia albo do momentu zmiany koloru i zapachu

Strasznie się cieszę Iwi, że zamówiłas bo mojej cerze był potrzebny taki kop świeżości po zimie!

Anula a Nufountain stosowlas ile razy na dzien ??? ile teraz zaplacilyscie za jedna sztuke ???
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora