Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-11, 10:31   #879
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mnie akurat interesuje 0,2-0,25. nie walczę ze zmarszczkami (bo ich nie mam) tylko z sińcami pod oczami, rolką wspomagam działanie Voluplusa jestem już po jednym stempelkowaniu stempelkiem Eviala, jest to może trochę mniej wygodne niż rolka, ale duuużo precyzyjniejsze
poszukam jeszcze dokładniej tego stempelka medik8 jak przyjdzie mi wymienić ten co mam może na stronach zagranicznych jest? bo na polskich nie znalazłam

edit: kurczę, racja, jest znalazłam przez wyszukiwarkę obrazów, nie wiem, czemu wcześniej nie trafiłam na to. Nie podają informacji o tym, ile razy można tego cuda użyć, myślisz, że ma podobną żywotność jak rolki tej firmy? Igiełki stalowe pokryte złotem.
kosztuje mniej niz dermaroller, tak te same igły, i pod oczkami to skora ciensza, na zmarszczki prewencyjnie przy okazji tez sobie zadziałasz Kurzych łapek miec nie bedziesz
Pisali ze zywotnosc, czy na wczesniejszym moim poscie podałam gdzies strone bloga gdzie kobitka omawia tego madika8 (od poczatku jak szuka odpowiedniej rolki po pielegnacje), i tam mowi ze tez poł roku i co drugi dzien stosuje wraz z serum tej firmy.
Zobacz wstecz, bo zamiesciłam adres jej bloga, bardzo duzo informacji.

Jakby ktos cos wiedział co pod rolke na cellulit to piszcie

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ankazranka88 Pokaż wiadomość
Szkoda bo mnie to interesuje bo mam cała wew. strone ud w rozstepach i jest to uciazliwe latem. Ja mam rolke, 1mm ale nie wiem czy to skuteczne jest. Zrobilam kilka zabiegów ale nie wiem po ilu bedzie jakis efekt.
Napisz co kladziesz na uda??

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-05-11 o 10:30
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując