Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-04, 12:18   #899
Anna_Kam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam wszystkie wizażystki.
Własnie skonczyłam czytać całe forum i doszłam do kilku bardzo ważnych moim zdaniem spostrzeżeń.
Sama uzywam Derma Rollera jakiegoś takiego zwykłego zakupionego na allegro za kilka gorszy. I REWELACJA
Nie wiem czy znacie Polską rzeczywistość ale sądzę że tak.
Poszperałam troszeczkę w wolnej chwili i znalazłam w CHinach cudowny Medik8 ( http://www.alibaba.com/product-gs/84...oller_OEM.html ) za 3,99 - 6 dolców
Tak to wygląda. Sprzedają produkt pod swoją marką a produkcja odbywa sie tam gdzie produkcja wszystkich Derma Roller'ów.
Tyle samo kosztują rollery które są sprzedawane na allegro za normalne pieniądze.

Sama zauważyłam że jest tych produktów w Polsce setki tysięcy. Ostatnio zakupiłam sobie suszarke "REMINGHTON" i co ja widze na opakowaniu "Made in China", moje buty "niby oryginalne ze znaną marką (cena około 350zł a nich "Made in China" i czy uważam że są gorsze od innych..... WCALE NIE

Jestem z tych wszystkich rzeczy bardzo zadowolona bo Chiny to wcale nie oznacza iż produkt jest gorszy.

Mam nadzieje iż zrozumiecie o co mi tu chodzi. Chce aby każdy był uświadomiony i wiedział że to co jest drogie nie oznacza że jest lepsze.

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych zakupów.
Anna_Kam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując