Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-29, 13:42   #3897
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jak za długo jest zamknięta to od gorącej pary robią się plamy i nie wysycha, może spróbuj tak ustawić opóźnienie startu żeby skończyła myć o godzinie, o której wstajesz i od razu otwórz żeby gorące powietrze miało dokąd uciec

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
będę kombinować

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dzięki, zaraz poszukam. Powoli robię się kosmetyczno-odzieżową patriotką.



U nas (rodzina 3 osobowa + Pan Złota Rączka) zmywarka 45 cm zupełnie wystarcza. Tak jak pisałam, garnki tytanowe myję osobno, podobnie jak np. plastikowe miski (po rozmowie z pewnym naukowcem, który pracuje we francuskim laboratorium, który twierdzi, że plastikowe naczynia dobrze sprawdzają się w kontakcie z żywnością itp, ale lepiej nie ryzykować myciem ich w wysokich temp. mogą uwalniać się wtedy szkodliwe związki) Patelnie zwykłe, sztućce, talerze i kubki - to już zadanie zmywarki. Co wieczór włączam zmywarkę z naczyniami z całego dnia, wyjątkiem są weekendy, goście, rodzina te sprawy. Wolę w weekend włączyć ją np. dwa razy na krótkim programie (normalnie puszczam przyspieszony, ale w wyższej temp.), niż w tygodniu włączyć w połowie pustą, lub miałyby mi się kisić naczynia dwa dni w oczekiwaniu na zapełnienie.
A to ciekawe
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora