Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-03, 18:49   #3404
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny juz mi rece opadaja
Zaliczylam juz kilka sklepow z bielizna w poszukiwaniu uswiadomionego stanika
(szczerze mowiac nie spodziewalam sie ,ze cos znajde) ,
ale podejscie sprzedawczyn szczerze mnie zniechecilo i zaczelam watpic czy aby na pewno 65F bedzie dobre.
Za kazdym razem proszac o ten rozmiar wielkie oczy i zdziwienie,

jedna nawet spytala czy sie wogole mierzylam,bo skad te wymyslone liczby i literki
Wrecz na chama byly mi wciskane staniki z rozmiarem 75 z jakas tam miseczka
Chyba juz nie zniose kolejnego wypadu do sklepu stacjonarnego
biore sie za wyszukanie czegos w internecie,jednak dalej nie wiem czego szukac
jakiego rozmiaru przy 73/91? Czy na pewno te 65F jest wlasciwe,w koncu troche mnie jest
Wydaje mi się że to jest kwestia sklepu maleńka..Mi znowu szczena opadła bo w tych których byłam babki były bardzo uśwaidomione...wszędzie ulotki rodem z waszych stanikowych stron z rysunkami , ale byłąm w naprawdę dobrych i drogich sklepach..podejrzewam że u mnie w PL w mieście tez by się na mnie patrzyli jak na idiotkę...


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ale edm sie popisalo, naliczyli mi vat od pelnej kwoty zamowienia od 100 dolcow, dyskonta nie wpisali na paczce matolstwo mialo byc to moje ostatnie zamowienie z edm i jest
A pytałyście w EDMie dlaczemu tak??

Starsza siostro... Ja ryczałam z 20 minut, nawet zdjęcia zrobiłam bo musiałam ocenic
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora