Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-20, 18:01   #2909
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
HopeMAGDA ja na Twoim miejscu z tych farb co podałaś zrobiłabym welatonem, nie zrobi szarych włosów,a myślę, że bardzo zmniejszy kontrast między pasemkami.


Superedzia,właśnie wróciłam z rossmana i kauflanda, kupiłam garniera naturals 113-beżowy blond w nowym opakowaniu( napisali tam, że jest bez efektu żółtego i słomkowego koloru) W kauflandzie szukałam tego czystego blondu, ale pomimo,że półki były jakby świeżo po dostawie to ów kolorku nie było. Cameleo dalej był tylko rudy. Poczekam teraz jakiś miesiąc może 3 tygodnie jak wykiełkuje mi odrost i szary się spłucze. Ale obowiązkowo w tym tygodniu zamawiam maskę fryzjerską bo mam nie tyle zniszczone co wysuszone kłaki. A Ty odżywiasz czymś czuprynkę?
tak odżywkami z loreala teraz mam ta nowa co ta z lost reklamuje i wcieram po myciu krople jedwabiu z biosilk.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Ja na swoje nakładałabym 12/1, bo mi ten welaton chwycił na ciepło. Ale skoro masz teraz szarawe włosy to może faktycznie lepiej 12/0. One chyba i tak dość podobnie wychodzą
zgadzam się z koleżanką
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora