Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 19:42   #1374
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja to bym w ogóle kupiła parę pigmentów z założenia na pół, albo i mniej, bo do końca świata ich nie zużyję. Chciałabym mieć wreszcie takie Melon, Old gold, Tan. Nie muszę mieć nawet słoiczków oryginalnych. Jakby któraś z Was była chętna na takie zakupy z dzieleniem, to dajcie znać, chętnie się przyłączę (mogę nawet być kupującą).
A tak przy okazji - skusiłam się dziś na koralowy cień z Big Bounce (Reward Yourself), wiem, wiem, że ma być okropny w aplikacji. Miły chłopak w galmoku stanowczo zapowiedział mi, żeby używać ich wyłącznie jako bazy pod cienie, pokazał, jak fajnie się łączy z Paradisco i podbija jego kolor. Do tego wzięłam Expensive Pink we wkładzie - testowane na dłoni razem wyglądają super i faktycznie dłużej siedziały na niej niż sam cień w kamieniu. Obaczym, potestuję.
Corii, pytałaś o limitowane pędzelki - ja mam zestaw dooczny z Venomous Villains i bardzo sobie chwalę, a bez puchatego 224 nie wyobrażam sobie już aplikacji korektora i sypańca pod oczy czy na strategiczne miejsca. Są krótsze gdzieś o 1/5, ale w niczym mi to nie przeszkadza.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A mogę jeszcze spytać jaki masz typ cery?
Jasne, podpytaj, im więcej opinii tym lepiej

Ciekawe czy można dostać próbkę takiego kremu .
Mam cerę mieszaną, z klasycznie błyszczącą strefą T i suchymi polikami.
Pytałam - mama zachwycona, ale głuptas oszczędza go i użyła zaledwie parę razy, bo jej szkoda. W każdym razie jak dla niej wystarczająco wyrównuje cerę i nie brudzi ubrań, nawet w tym upale. No i jest miło leciutki. Odcieni faktycznie 7, coś głupio zapamiętałam. Podejrzewam, że próbkę zrobią bez problemu - jeśli tylko mają testery danego odcienia.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora