Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 17:50   #774
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Nefryt to zieleń więc jak chcesz się pozbyć czerwonych refleksów to jak najbardziej.
Opal to zazwyczaj fiolet, to jak nie chcesz żółci lub złotka. Ale nie wiem dlaczego ma oznaczenie P bo często P to perła, czyli neutralizator rudego na jaśniejszych poziomach, jak one się oryginalnie nazywają po angielsku (chodzi mi o rozszyfrowanie skrótu NBP)
Beż zazwyczaj wychdzi ciepło, beżowo-złoto.

Wszystko zależy od tego co masz na głowie i jakiego efektu oczekujesz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------


przeoczyłam twojego posta . Nieźle są wydajne...4 miechy przy farbownaiu raz na 3/4 tygodnie. Oszczędność niesamowita, ja puki nie pojawi się drugi i trzeci ...i pięćdziesiąty siwy włos...bo jednego już widziałam to będę jechać mixami (farb nie muszę używać, a przy siwkach to niezbędne ale sobie naturę zrobie, bo już wiem) Catte, czujesz.....za 30 lat będziemy pisać, jaki % siwizny mamy i co położyć...o jeny, jakie 30? jak już prawie 30, to za jakieś 10/15 jak dobrze pójdzie
ja to patrzac na geny, to moge juz za 10lat miec siwki
wiec szybciej niech rosna, bo musze nacieszyc sie naturalnymi

czyli radzisz kupic mi 6%?
i na konce zrobic seledyn, na gore bardziej niebieski fiolet
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując