Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zmiana koloru włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-13, 15:56   #2
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: zmiana koloru włosów

Uważam, że Twój kolor bardzo Ci pasuje, absolutnie nie rozjaśniaj Masz piękny czekoladowy kolor, moim zdaniem jaśniejszy nie bardzo by Ci pasował, taka niewyraźna mi się wydajesz w jaśniejszych odcieniach. Jeżeli chcesz już koniecznie zmiany koloru, to myślę, że jakieś delikatne refleksy, pasemka, w odcieniu jakiejś rudości, albo karmelu lub miodu byłyby idealne. Natomiast cała koloryzacja włosów w jasnej tonacji jakoś mi się nie widzi.
Jeżeli już jesteś zdecydowana na zmianę, to myślę, że mogłabyś zafundować sobie np. balejaż złożony z czekoladowych, średnich i jasnych brązów. Taki fajny mix kilku kolorów w tonacji ciepłej czekolady, kakao, karmelu. Taka jest moja opinia ale wszystko zależy od Ciebie. Jak dla moich oczu to ciepłe odcienie są dla Ciebie idealne, a to co masz na głowie jest piękne i nawet widać delikatne refleksy, więc szkoda włosów masz piękne, gęste, zdrowe włosy. Jesteś pewna, że chcesz farbować? Może spróbuj henny dla spróbowania? Nie rozjaśni włosów, ale możesz próbować z różnymi odcieniami, brązów, rudości i czerwieni, a nawet czerni A zawsze się ona spłukuje, albo szamponetki 4-8 myć w saszetkach? Masz wiele opcji

Edytowane przez karen_walker
Czas edycji: 2012-09-13 o 16:03
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując