Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-07, 16:43   #1331
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używające Gamilę jakie macie odczucia.
Używam od poniedziałku 2r./dzień i nie wiem co o tym mydełku sądzić,po umyciu wałkuje mi się skóra na twarzy jakbym wieki się nie myła,wycieram ja frotowym recznikiem zwałkowując skórę.
Pozatym cału czas myślałam że mam przekarmioną cerę bo dosłownie używałam kropli bardzo lekkich emulsji lub żeli nawilżających a i tak skóra jakby po 2 godzinach zaczynała wszystko wywalać, a teraz po umyciu tym mydłem cera spija wszystko i nie wywala nawet cięższe kremy ,buzia od poniedziałku wyraznie sie wygładziła i mniej sie przetłuszcza.
Zaraz po myciu muszę jednak ją porządnie nakremować bo czuję ściagnięcie -używam mydełka orginal.
Juz sama nie wiem o co kaman bo takiej dziwnej reakcji nie miałam po żadnym kosmetyku i nie mam pojęcia czy ono mi robi taki przesusz że cera żłopie kremy ,czy wreszcie zaczeło ja naprawdę oczyszczać i wreszcie wszystko sie wchłania ,no i to wałkowanie jakbym się wcześniej nie myła,czasem po opaleniu mi sie tak na ciele robiło
A nie złuszczałaś się czymś ostatnio
Korah jest offline Zgłoś do moderatora