Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 17:55   #4598
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
Zależy czego oczekujesz od składnika, czy tylko warstwy okluzyjnej czy także nawilżenia głębszego.
Ja zawsze używam potrójnego i ultramałocząsteczkowego w proszku.
Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
potrójny ma wszystkie w składzie ale lubi podrażniać więc jeżeli masz wrażliwą skórę to niestety może (chociaż ja też mam wrażliwą i alergiczną i mnie nie podrażnia)
Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mi np. pasuje hialuronowy 1%, pozostałe strasznie mnie ściągają. To zależy jakiego nawilżenia oczekujesz, powierzchownego czy głębokiego. Mi małocząsteczkowy strasznie ściągnął skore i miałam problemy z mimiką.
Dzięki dziewczyny
Wzięłam 1,5%, będę mieszać z olejem sojowym i ekstraktem na naczynka więc może krzywdy mi nie zrobi

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Jak używać ekstraktów owocowych?
Mogę je mieszać tylko z wodą? Jeżeli tak to ile dać tego ekstraktu(łyżeczkę,dwie?)
I czy mogę mieszać z którąś z glinek?
Ja mieszam tylko z wodą, tylko trzeba naprawdę ostrożnie dawkować wodę, bo potem może wyjść bardzo rzadkie

Swoją drogą teraz wpadłam na pomysł czy to nie byłby zły pomysł jakby spróbować dodać trochę ekstraktu do wody destylowanej albo hydrolatu i zrobić taki tonik
__________________



Edytowane przez Silence_
Czas edycji: 2013-04-26 o 17:56
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując