Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-22, 11:15   #4274
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
tylko mi spróbuj gdzieś znikać

ja do kotów mam duży dystans. niestety jeden kot się na mnie rzucił. zmasakrował mi nogi, leczenie trwało długo. od tamtej pory trzymam się od kotów za daleka.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



wykończysz mnie


Nigdzie się nie wybieram, ten wątek ma dla mnie dużą wartość, wiele dla mnie znaczy, podobnie jak jego uczestniczki, nie przesadzę pisząc, że większość z Was traktuję jak koleżanki po prostu i darzę każdą z osobna jakąś... myślą, a nawet wyobrażam sobie wspólną kawę i pogawędkę. Wprawdzie przewinęło się nas tu sporo przez te kilka grubych lat i jak przychodzą nowe osoby, to potrzebuję czasu, aby przestało mi się mylić, kto jest kim, co lubi itp, ale nie uważam, aby wątek zamierał, jeśli ktoś odchodzi, to nic nie poradzę, takie życie.

W tym tygodniu wreszcie wysyłam Ci co nieco, dorzucę i to mydełko

Ja też mam dystans do kotów, nie lubię, gdy kot rządzi w domu i się panoszy, a niestety, często widzę takie obrazki. Ostrośc pazurów także na sobie poznałam.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora