Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-06, 14:23   #1079
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
Ej wiecie..ja tez nie wybrałem całej dawki 120 mg.Skonczyłem kuracje jakies 8 miesiecy temu...nie ma sladu po trądziku i nie zanosi sie na jakis nawrót...Brałem 30 mg przez 7 miesiecy..Moja pani doktor przerwała kuracje twierdzac ze juz jest dobrze i nie trzeba sie truc lekami.....Hmm...No coz..na razie jest ok..co bedzie potem to sie okaze..ja w kazdym razie jestem zadowolony
hm, czyli jakaś nadzieja jest!
Gonia, nie wiedziałam, że on może wrócić po 2 latach nawet! ale wiesz, mnie by nawet 2 lata bez trądziku cieszyły. każdy dzień bez świecenia się cery, bez okropnych wyprysków jest dla mnie super! to takie wspaniałe, jak np. w ciągu dnia nie muszę ani razu wyjąć z kosmetyczki pudru czy korektora do poprawki!

a ja ostatnio zauważyłam, że znowu musze codziennie myc glowe ciekawe czy jest to spowodowane mniejszą dawką?

zastanawiam się nad jakimś zmodyfikowaniem samej mojej kuracji..tzn teraz jak np. biorę raz 20 mg raz 10 mg, zrobić tak, że dziennie będę brała 30 mg - rano 20, wieczorem 10... wiem, że to nieodpowiedzialne ale eh..sama nie wiem
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora