Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-25, 13:55   #1677
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kinga2210 Pokaż wiadomość
dziękuje za rady a co myślisz o serii garniera podstawa pielęgnacji dla cery normalnej i mieszanej? bo ja nie jestem pewna cały czas czy mam mieszaną czy tłustą a jak stosowałam krem nivea visage matujący dla cery bodajże mieszanej i tłustej to właśnie nie miałam problemów ze świeceniem jak sie posmarowałam kremem... chyba,że przebywałam w wyjątkowo gorących pomieszczeniach przez długi czas.. ale wtedy miałam troche krostek..a jak przestawiłam się na nawilżanie to zaczeły się problemy ze świeceniem... a nad tą serią aa young sie zastanawiam bo ona jest do cery trądzikowej a z trądzikiem nie mam problemów..
Podobnie jak cloche ten nivea mi nie przypadł do gustu, składów też one za fajnych niestety nie mają..
Jeśli chodzi o Garnier, to fajna jest ta nowa seria dla cery wrażliwej, choć kremu z niej nie miałam ale skład zdaje się ciekawy, miałam za to dwufazówkę do demakijażu, tonik i chusteczki i polecam z czystym sercem. Lubię też demakijaż oczu ten zielony. Inne kosmetyki z tej serii jakoś mi nie podeszły, albo nie zainteresowały na tyle żeby je wypróbować. Nawet różane mleczko z tak wysokimi ocenami w kwc okazało się zapychać.. I to baardzo :/
A może wypróbuj coś z Iwostinu albo Pharmaceris? To apteczne firmy a ceny porównywalne do drogeryjnych..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora