Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 20:24   #2068
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Piękny zbiór
Jak się sprawują róże z Yves Rocher? Są trwałe i jaki dają efekt (delikatny czy wyraźny)?
dziękuję

Bardzo lubię te róże - zwłaszcza nr 51 - ten ciemniejszy. Są trwałe, wydajne, łatwo stopniować efekt. KWC

Kolory, jasne, że sprzedawca wyjdzie na swoje, bo w PL ceny marek selektywnych to czysty rozbój. Moje podejrzenia wzbudzają takie "rzuty" towaru marki, której zwykle nie ma w ofercie tego sklepu. Być może jestem przewrażliwiona, ale mam ku temu podstawy.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
W sumie ważność tuszu liczy się od pierwszego otwarcia, więc najważniejsze jest to, czy go nikt wcześniej nie otwierał
Toż to kompletna bzdura [wciskana zresztą często klientom przez niekompetentnych sprzedawców]. Przecież jeśli dziś kupisz tusz i otworzysz go za 10lat to świeży nie będzie . Przy miłej cenie pewnie bym zaryzykowała, ale przed nałożeniem na rzęsy sprawdziła kod - lepiej nie ryzykować podrażnienia.

Tusze Lancome sprzedawane są zawsze w pudełkach. Kod powinien być wybity i na pudełku, i na tuszu. Jeśli jest to zestaw - kod na pudełku powinien być kodem najstarszego produktu w zestawie.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2008-11-18 o 20:30 Powód: dopisek
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora