Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-19, 10:36   #623
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dzieńdoberek
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
zdrowia ja w tym roku mialam chyba po raz pierwszy w zyciu grype.. tak mnie miesnie bolaly ze nie moglam sie ruszyc,..
Pierwszy raz? Gdzieś się uchowała? Ja mam regularnie co 2 lata odkąd pamiętam
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
anakazar, niestety raczej nie jest nic lepiej
mhm, Ty też się kuruj!
nic sie nie poprawia???
Dzięki

Cytat:
Napisane przez SexPistols Pokaż wiadomość
Trzymałam dokładnie dwie godziny, przedtem umyłam głowę czarnym mydłem alepii, położyłam dosyć gęsta mieszankę na wilgotne włosy.
Dzięki, że Wam się podoba i za miłe słowa


Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
tylko ten wysuszszsz
jak się skóra uspokoi to się za nawilżanie weźmiesz, ja serio bym wszystko odstawiła na razie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
pomóżcie co by jeszcze łagodnie mogło pomóc bo się Dziewczyna zamęczy
kiedy u mnie byly takie akcje to ratowałam się olejem migdałowym (takim rafinowanym, niepachnącym) do mycia mydło milenkowe (aleppo lub owsiany bobas - oba mam zawsze w domu) ew. jako nawilżacz również dzieciowy balsam Hipp lub Phenome Hipoallergenic; ale z tego, co pamiętam - Kasia nie ma na stanie dziecka atopowego

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Kurde, zaśliniłam się, jarają mnie takie mydła Ja też bym była chętna na jedno z takiego trójpaka, ale dopiero za jakiś miesiąc czy coś, może znajdzie się ktoś jeszcze, komu się nie śpieszy? (: Do tego biolander ma, zdaje się, sklep stacjonarny w Wawce, więc będę mogła odebrać i ew. komuś wysłać ^^
Mówisz??? Muszę to zbadać
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-02-19 o 10:37
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora