Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 17:57   #1242
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Chimay, ja mam chyba podobną skórę do Twojej, tłustą, z zaskórnikami i z rozszerzonymi porami, obecnie trądzik w zaniku, raz na dwa tygodnie coś małego wyskoczy. Kwaszę się od końca stycznia kwasem glikolowym, doszłam do 40%, przy których zaczęłam się łuszczyć, obecnie zeszłam do 25% i jest ok. Trądzik jak pisałam w zaniku, cera promienieje ostatnio jak na moją cerę, ale zaskórniki i rozszerzone pory jak były tak są, może mniej widoczne, ale są. Przerabiałam w ciągu ostatnich 5 lat Atrederm przez rok, peelingi salicylowe, toniki mlekowe i salicylowe, Acne Derm, i nic nie ruszyło moich zaskórników. Pory najładniej wyglądały przy Atredermie (wyższe stężenie stosowałam codziennie), ale niestety więcej w tej materii nie udało mi się osiągnąć.
Czy kwas migdałowy rokuje lepiej jeśli chodzi o walkę z zaskórnikami i rozszerzonymi porami? Bo jeszcze go nie testowałam.

Też muszę zawsze sporo tej sody wsypać do toniku, żeby podnieść pH, szczypta to to na pewno nie jest.
__________________



Edytowane przez Patryka
Czas edycji: 2014-07-15 o 18:00
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora