Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-19, 20:21   #814
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Brawa dla NeoNail !

Dla mnie ich tłumaczenia to kompletna ściema. Czy tylko ja w takiej sytuacji życzyła bym sobie informacji "drogie klientki, ze względu na wzrost cen komponentów zmuszeni jesteśmy podnieść w najbliższym czasie ceny naszych produktów"
Robią to samo co Semilac. Jak zaczynałam kupować były po 18zł za 6ml.
Odeszłam od marki i nie wrócę Z Neonail może być podobnie.

Wczoraj moja przyjaciółka będąc w centrum handlowym podeszła do stoiska Neo. Żadnej promocji świątecznej, duże braki w kolorach. Pani opryskliwa, na pytanie czy będzie jakaś promocja? Odpowiedziała : jaka promocja? Co by Pani chciała? Na hybrydy ostatni raz na dzień matki zrobiłyśmy promocję

Tak jak napisałyście "fejm" się liczy, porozdawać za darmo blogerkom, vlogerkom itp. Zrobią reklamę i ciach ! Podoba się ? To płać

I na koniec Apeluję do NeoNail. Do niedawna sprzedawaliście tragicznej jakości buble. Żele, pierwsze hybrydy.... to były kompletne niewypały. Pozwolę sobie zacytować wpis z FB.
,,Dziewczyny, przekazujemy blogerkom produkty do testowania jednak nie ma to żadnego wpływu na cenę naszych produktów. Wspieramy polską blogosferę, ponieważ dzięki nim powstają cenne materiały dla innych dziewczyn. Z jednej strony są to tutoriale dla początkujących, a z drugiej inspirujące stylizacje dla każdego kto lubi i interesuje się paznokciami. Dzięki temu poznajemy też Wasze potrzeby co pozwala nam nieustannie polepszać i poszerzać ofertę o nowe produkty"

W takim razie proszę wszystkim dziewczynom z tego forum, które używały Waszych lakierów, wrzucały mnóstwo zdjęć i zachwalały Waszą firmę i produkty w ramach podziękowania i wsparcia powysyłać Zestawy startowe + 5 kolorów.


Dziękuję
pochwalam tę propozycję
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując