Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-28, 22:41   #2051
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Amarisha Pokaż wiadomość
Zapomniałam ostatnio napisać co ćwiczyłam. W środę zrobiłam Model Look, wczoraj Sukces - część na pośladki i część na brzuch, a dzisiaj Slim Fit. Jutro wolne, nadrobię posty pewnie dopiero w niedzielę. Miłego weekendu.

Ja też właśnie zapomniałam pisać. Tzn. głównie nie miałam weny i czasu, więc jakoś tak wyszło, że chwilowo nie miałam naszej grupy w myślach. Przepraszam!

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Dojechała do mnie bieżnia Zajmuje pół mojej kawalerki ale cicho Póki co melduję 4km marszobiegu i ja się pytam, gdzie jest moja kondycja? Mam nadzieję, że szybko nadrobię
Wow, aż tak duża? Ale składałaś ją już, czy daje rade stać rozłożona i nic się nie dzieje (np. stoi, bo nie musisz rozkładać łóżka czy np. przesuwać stołu itd.). Zazdroszczę bieżni, serio. Sama może napomknę coś TŻowi odnośnie bieżni. Może razem się pomyśli w przyszłości o tym


Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Hej w piekna sobote melduje 30 km na rowerze. Ciezki teren bo w wiekszosci las i polne piaszczyste sciezki, w niektorych momentach mialam ochote rzucic czyms meza ze wybiera takie trasy ale jakos dotarlam do domu 950 kcal spalone wiec warto bylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow! 30 km na rowerze?! No ładnie. Gratuluję. Nie dziwię się, że gubisz kilogramy jak szalona. Z taką aktywnością do lata będziesz miała na pasku jeszcze mniej niż zakładasz, by mieć.


Ja ostatni raz pisałam co o ile ćwiczyłam 18 marca, więc zaktualizuję Wam co potem:
19 marca: 20 min. hh + 10 min. trening brzucha z Moniką K.

20 marca: -

21 marca: 3o min. hh + 10 min. trening brzucha z Moniką K.

22 marca: -

23 marca: 20 min. hh + 10 min. trening brzucha z Moniką K.

24 marca: -

25 marca: 20 min. hh

26 marca: -

27 marca: 40 min. hh

28 marca: 40 min. hh + 10 min. trening brzucha z Moniką K.


Nie jest jakoś dobrze, ale no. Powiedzmy.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując