Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-25, 21:32   #439
Magnus123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 187
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Ja stosowalam acne derm bardzo dawno temu jeszcze jako nastolatka i dzialal wtedy fajnie na tradzik, zdecydowanie leczyl. Ale...oczywiscie nie stosowalam wtedy zadnego kremu nawilzajacego a tym bardziej z filtrami i wyszly mi po nim straszne palckowate plamy na buzi. Pamietam, ze mama (ktora chyba do konca nie widziala o istnieniu filtrow na twarz, podobnie jak owczesna ja ) zabronila mi stosowanie tej masci. Wiec dziewczynypamietajcie o filtrach.
Ja z kolei maziam sie kozieradka. Wlasnie zmylam maseczke. Ciekawe coz to cudo zdziala na mojej buzi, jak na razie cera ladnie oczyszczona, miekka i nawet nawilzona. Duzo lepiej niz po glince do ktorej juz na bank nie wroce. (Wydaje mi sie, ze glinkisa troche przereklamowane, bardziej najdaja sie do mycis niz na maseczki i kosztuja stanowczo za duzo.)
A w jaki sposób robisz tą maseczkę? Chyba, że już się chwaliłaś na wątku.
Magnus123 jest offline Zgłoś do moderatora