Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-19, 09:33   #4089
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak jest Malgosiu w Fashion House
jesli ktoras z Was bedzie cos chciala dajcie znac
dodatkowo czasami sa dodatkowe akcje -40, -50% ale od ceny wyjsciowej, co generalnie i tak wychodzi taniej niz np w Sephorze.
regularna kolorowka , nie limitowana jest swieza, kiedys kupowlaam tam pomadke Clinique i byla jakos z tego roku ale oczywiscie warto popatrzec na kody.

Bylam ostatnio to co pamietam to podklady Bobbi ale niestety w murzynskich kolorach. Sa pedzle w zestawach, kuferkach, roze i cienie ale oczywiscie nie wszystkie kolory. Widzialam tez pielegnacje Bobbi, oczywiscie nie wszystko.
Jesli chodzi o MAC to sa starsze kolekcje np teraz byl MAC Toledo, jest tez kolekcja Wash & Dry.
Perfumy tez.
Generalnie sa tam marki koncernu Estee Lauder najwiecej Clinique, Estee, Bobbi Brown, MAC, kiedys byl Tom Ford ale ostatnio nie widzialam.






Luna wbrew pozorom nieźle zdziera Od roku nie używałam mechanicznego peelingu.



Na oczyszczaniu u kosmetyczni byłam raz. I dziękuję. To zbrodniczy proceder przeciw pięknej skórze: rozszerza pory, źle wpływa na naczynka i ogólny wygląd. Za to od 15-tu lat używam kwasów.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora