Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nailac- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-25, 21:41   #27
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Jutro wrzucę fotki. Mogą być z buteleczki? Bo na paznokciu (jednym ) mam tylko 160
109 to takie bordo/malina.
Na razie w załącznikach dodaję zdjęcia znalezione w necie Na pierwszym zdjęciu widać ten 109, złoty i 160, a na drugim 109 w towarzystwie innego nudziaka (162).


Właśnie pisałam do nich to każą reklamować, ale boję się, że mi napiszą, że sama zabrudziłam pędzelek Piszesz o grupie NaiLac na fb? Poszukam info
Jutro wrzucę fotki. Mogą być z buteleczki? Bo na paznokciu (jednym ) mam tylko 160
Dziekuje za zalaczone zdjecia, ale wlasnie widzialam je na ich profilu na FB

Widzialam tez inne zdjecia tego 109 - wypadal troche jasniej niz na pozostalych, wiec mialam cicha nadzieje, ze jednak taki ciemny nie bedzie

W kazdym razie mi sie nie spieszy Jak juz zmalujesz porzadnie pazurki tymi kolorami, to byloby fajnie jakbys zechciala wstawic zdjecia albo chociaz wstawic najbardziej realniejsze zdjecie z netu. Do mnie na dniach przyjda 4 kolory z Nailac i poki co wstrzymuje sie z zakupami. Choc 109 jest troche zblizone do 107, wiec nie wiem czy ostatecznie sobie nie odpuszcze.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując