Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 01:29   #718
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Używałaś kremu nawilżającego MED? Masz porównania do innych ziajowych kremów? Bo boję się, że znowu kupię coś nie dla mnie, jak na razie praktycznie wszystkie kremy Ziai mi nie spasowały - najlepsza była zwykła Calma, ale wydawało mi się, że mnie zapychała. Teraz mam krem rumiankowy i jest bardzo tłusty, nie wchłania się itp.
Sorki, ale dawno mnie tu nie było. Moim faworytem z tej serii jest krem na noc.
  • nie wiem, której Calmy używałaś, ale jeśli chodzi o biolipidową to ten krem jest zdecydowanie mniej tłusty, ale przy regularnym stosowaniu fajnie nawilża. Generalnie przeznaczony jest do cery suchej i wrażliwej, skóra się po nim świeci, ale się wchłania i wiąże ze skórą,
  • Calmy nawilżającej nie używałam, więc nie mam porównania,
  • o wiele mniej tłusty od klasycznego kremu oliwkowego czy klasycznego z masłem kakaowym, a bardziej treściwy od przeciwzmarszczkowego z Q10,
  • widzę, że rumianek jest na petrolatum, też nie przepadam za takimi kremami, mam wrażenie [być może mylne], że tworzą one tylko powłokę, która nie "wtapia się" w skórę,
  • w kwestii zapychania się nie wypowiem, bo nie miewam z tym problemu, więc gdybym miała pewność, że Cię nie zapcha to poleciłabym Ci ten krem,
Jeśli chodzi o ten na dzień to jest on zdecydowanie lżejszy od swojego nocnego brata, dziwię sie wręcz, że jest on w serii dla cery suchej. Z tego co dziewczyny piszą na KWC nie zapycha, stabilny, choć bardzo niski filtr, dlatego u mnie tylko w formie próbek.
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam i nie poczyniłam zbytniego zamętu .

Cytat:
Napisane przez scarlettt Pokaż wiadomość
Ja raczej kupuje kosmetyki La Roche lub Vichy, ale np. jeśli chodzi o pielęgnacje ciała, czyli wszelkie balsamy, mleczka, żele, a także o dziwo kremy pod oczy Ziaja ma naprawdę świetne.
Mogę poprosić o coś więcej w temacie kremów pod oczy, bo widzę, że nie masz ich w recenzjach.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując