Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-12, 15:58   #43
LittleCookie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Christian Grey biznesmen, przystojny, władczy. Anastasia Steele zwykła dziewczyna, szara myszka. Podoba mi się ich odmienność, oboje się różnią charakterem, a jednak połączyło ich uczucie. Jestem ogromną fanką powieści mówiących o miłości dominatora i bezbronnej istoty, to urzekło mnie w całej serii „Grey". Czytając książkę można zobaczyć ich miłość, która jest w stanie przetrwać najgorsze scenariusze przykładem może być moment, kiedy Anastasia Grey idzie do banku, żeby wypłacić dużą sumę pieniędzy, Christian, dowiadując się o tym mówi jej żeby wsiąść wszystko, mimo iż myśli, że ona odejdzie z pieniędzmi, on jej pozwala. Dużo łez wylałam czytając ten moment książki, a słowa Grey'a urzekły mnie i pokazały, że on nie jest osobą bezduszną, pokazuje przeciwieństwo siebie z początku. Pokazuje skruchę. Mam na myśli to, że człowiek się zmienia przez miłość, ta „chemia” pomiędzy nimi przetrwała dużo i ja to pokochałam tę trudną miłość, a jednak prawdziwą.
LittleCookie jest offline Zgłoś do moderatora