Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spirala - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-28, 19:08   #10
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: spirala-co i jak

Pierwsza wizyta kontr po miesiącu, druga po 3 miesiącach, kolejne co pół roku.
Ja miałam chyba wszystkiego 2 infekcje na samym początku, furagin i po wszystkim.
W zasadzie to masz tylko świadomośc że jest to ciało obce w momencie kiedy zagładasz spiralę, później jej absolutnie nie czujesz / ale polecam samej sprawdzać po okresie, od czasu do czasu czy jest na iejscu, lekarz mi opowiadał jak przyszła do niego 40 letnia pacjentka z pretensjami, że jest w ciazy a przecież założyła spiralę - tylko, ze ta pani miała bardzo obfite miesiączki ze skrzepami wraz z którymi spirala została usunieta jakby z prądem, mechanicznie- zreszta sama nie wiem jakim cudem, bo spirala jest przecież pożądnie podczepiona w śluzówkę/.
Rzeczywiście najlepiej gdybyś porozmawiała z dobrym ginem o tym, ja musze przyznać, znając swoje predyspozycje nie zdecydowałabym sie na spiralę, gdybym jeszcze planowała dziecko, a to ze względu na mechaniczne uszkodzenie śluzówki / czy też ingerowanie/ podczas zakładania spirali, bałabym się ,że moja macica nie utrzyma ciąży, ale powtarzam- to ja, bo znam swoje zdrowie i moje predyspozycje/
Ale uważąm, jest to metoda dla mnie o wiele bardziej skuteczna i efektywna niż pozostale - hormonalne czy tymbardziej inne.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora