Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-03, 21:52   #3357
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja cicho siedze bo w sumie jestem na etapie "godzenia się" z TŻ, tzn próbujemy wymyśleć co dalej...

No i szukam i szukam pracy i nic Załamana troche powoli jestem
Znam ten ból jedynie mogę głaszczu głaszczu zorbić

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a moj zabieg przełożony.
Rodzice jadą teraz na wakacje i stwierdzili ze muszą się mną zając podczas zabiegu, że głupio ustaliłam że ich nie będzie i w ogole i mam pod koniec sierpnia, termin napiszę jak dostanę odpowiedź na kiedy przełożone.
Ajjj
Ach szkoda, pewnie już się stresujesz mocno bo to już po jutrze i to się przeciągnie - ale.. rodzice mają racje lepiej żeby byli przy Tobie i mogli dopomóc - czytałaś dużo o tym więc wiesz jakie to ważne

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej kochane
a ja dotarłam cała i zdrowa
No to dobrze
to miłej zabawy pocykaj fotki i pochwal nam się potem

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a wyciełam jej fotke z dzis
mi się bardzo podoba. Mowi ze kładła na całe włosy. Jakie miała wczesniej to nie wiem, bo się zobaczyłysmy jak juz miała pofarbowane, ale zawsze oscylowała wokół jasnych blondów, a z natury jest mysia
Hmm całkiem fajno - tak naturalnie, ale chyba końcóweczki mocno styrane - wy macie piękniejsze włoski

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
dzisiaj już paczka doszła, ale została wysłana wczoraj - czyli 14 dni po wpłacie
cóż za profesjonalizm..

no nic, panu już podziękuję poszukam innego sprzedawcy z alfą zdjęcia jakieś poprosimy
A widzisz sama z jedną się borykam.. z tym allegro to taka loteria.. raz trafisz na takiego profesjonalistę, że szczeka opada, że w naturze jeszcze takich ludzi się spotyka, a raz taki niewypał :/

Zdjęcia chcesz a sama swoich nie pokazujesz

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
załączeniu nie przyciemniło za mocno, po prostu wygląda naturalniej, myślałam, że będzie ciemniej, ale i tak jestem zadowolona
1 fotka przed, 2 po
To i tak się wypłucze i będzie jaśniej - ale nie martw się, jak chcesz ciemniej to nastepnym razem znów zrób 3% to już lepiej farba złapie - chociaż lepiej by było zapigmentować
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora