Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-12, 14:47   #1267
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
ehhh....
Ciepło + powrót do domu na rowerze= spocenie sie= powiekszenie pryszczy i wągrów + nowe osobniki

no i nie dałam rady... widząc siebie taką tłustą powyciskałam większość... i wiecie jak to jest... to obrzydzenie jak takie coś może w skórze siedzieć itd...
eh... szkoda gadać jestem do du*y...
umyłam dokładnie twarz i masowałam kostkami lodu ale czerwonych plamek tak szybko się nie pozbede...
Nawet nie jestem zła na siebie...
echhh, szkoda Ciężko zmienić nawyki, szczególnie jak widok twarzy przeraża. Pomyśl, że za pare dni znów wszystko się pozapycha, coś nowego wyskoczy... i wg starego zwyczaju znów to wycisnąć? a za kolejne 2 dni znowu? za 4 dni też? i tak w kółko?Żeby nie zdążyło się goić? Może użyć czegoś co będzie choćby trochę zmniejszało problem? Ja dziś zrobiłam sobie peeling enzymatyczny. Oczywiście nie spodziewalam sie niewiadomo jakich efektow, ale twarz wygląda o wiele lepiej, nie oczyszczona idealnie jak po wyciskaniu, ale to co dało się oczyścić peelingiem już zniknęło, inne syfki posmarowałam maścią cynkową, trochę się zasuszą i znikną niebawem. Przeczytaj sobie ten tekst, który wczesniej sie tu pojawił:

za 2dni (od wyskoczenia) pryszcz uspokoi sie.
Za 4dni zrobi sie bardziej plaski.
Za 6dni strup zacznie odpadac.
Za 8dni zaczerwienie zaniknie.
Za 10dni bedzie to wygladalo tak jakby pryszcza nigdy tam nie bylo.

Ale tak bedzie bez wyciskania.
Jesli wyciskniesz potrwa to 3 razy dluzej.



i jeszcze raz przeczytaj.

I od dziś już nie wyciskaj
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując