Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadkomaniaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 22:03   #88
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No ja stałam dwa dni temu w Rossmannie z nią w jednym ręku i z Asią w drugim i wzięłam w końcu Asia... Kiedyś przyjdzie i na nią czas, znając mnie zapewne wcześniej niż później
Oby wcześniej, jak to na pomadkomaniaczkę przystało


Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn,które posiadają pomadki Rimmela od Kate Moss-czy są one podobne do pomadek Lasting Finish ze stałek kolekcji? Chodzi mi o konsystencję,nakładanie na usta,wytrzymałość i te inne bajery Ostatnio oglądałam je w sklepie i zastanawiałam się nad zakupem ale jakoś tak żaden kolor nie zachwycił mnie albo po prostu zbyt pobieżnie je przejrzałam Czy możecie mi polecić jakiś oczo☠☠☠ny ale zarazem piękny kolorek?
Moim zdaniem one są bardzo, bardzo podobne, o ile nie takie same, jak standardowa kolekcja. Testery tych pomadek widziałam w Naturze i Super-Pharm, więc jeśli masz dostęp, to tam możesz sobie zrobić swatche. W Rossmanach chyba w ogóle nie mają testerów - sprawdzałam chyba w 4 xD Jeśli nie chcesz koloru czerwonego (01 lub 10), to zdecydowanie mocna fuksja 02 lub róż z domieszką czerwieni 05. Zresztą, tak jak któraś z dziewczyn z wątku sleekowego pisała - w świetle drogeryjnym niektóre pomadki Kate, wyglądają identycznie, jak te ze stałej linii, np. 02 wygląda jak In Vogue, a 01/10 (numeracja zależna chyba od dostawy, bo to ten sam kolor) wygląda jak Alarm. Natomiast 14 to taki nudo-beż, który wygląda jak coś pomiędzy Birthdaty Suit a Nude Delight.
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując