Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-28, 18:33   #915
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja ostatnio odłożyłam trochę pieniędzy i postanowiłam kupić na BU czysty żel hialuronowy. Jako, że mam cerę odwodnioną i trądzikową to zdecydowałam się już na pewno kupić również olej arganowy 100%. Pomyślałam, że kupując ten z BU razem z żelem i będzie taniej za przesyłkę, ale na KWC zobaczyłam, że jakaś dziewczyna napisała, że to nie jest prawdziwy olej arganowy. Pisała, że gdy kupiła w innym sklepie prawdziwy olej 100% to zobaczyła różnicę- podobno bardziej śmierdział i był ciemniejszy niż ten z BU.
To jest skład tego z BU: Organic Argania Spinosa (Argan) Nut Oil, Mixed Tocopherols (wit. E)

Inna dziewczyna też na KWC napisała, że wyczytała na stronie innego olejku, że nie powinno się olejków w ogóle o takim składzie nakładać na twarz u osób z tendencją do zapychania.... Nie wiem co o tym myśleć.

Po pierwsze trochę obawiam się, że witamina E dodatkowo mnie zapcha, a po drugie mam wrażenie, że to faktycznie może być bubel. Nie chcę jednak przepłacać zamawiając olej z innego sklepu. Co myślicie?

Edytowane przez Aredhel125
Czas edycji: 2013-04-28 o 18:40
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora